O společnostiO společnosti

Společnost Teva Czech Industries s.r.o., dříve známá jako Galena, je významným farmaceutickým výrobcem s velmi dlouhou historií. Její sídlo se nachází na severovýchodě České republiky v Opavě-Komárově. Produkty splňují uznávané standardy kvality a jsou exportovány do řady zemí celého světa, včetně USA a západní Evropy. Na úspěších společnosti
a plnění náročných cílů se podílí více než 1500 zaměstnanců. V r. 2006 se společnost stala součástí nadnárodní skupiny Teva. více »
obr1
Historie
Naše historie sahá až do r. 1883, kdy Gustav Hell, významný lékárník své doby, založil společnost „GUSTAV HELL & Company“. Tato skutečnost z nás činí jednu z nejstarších farmaceutických firem ... více »
obr1
Projekty s dotační podporou
Společnost Teva Czech Industries s.r.o. byla již několikrát úspěšná při zajištění podpory svých rozvojových projektů prostřednictvím dotačních fondů. více »

Školení je šance
Školící středisko
Výběrová řízení


obr1
Nový závod
V areálu spolecnosti
v Opave-Komárove v letech 2008-2009 vyrostl nový komplex pro výrobu pevné lékové formy s roční kapacitou výroby 7 miliard tablet a tvrdých želatinových tobolek. Do provozu byl uveden počátkem roku 2010. více »