profil1.jpg
HomeO nás Profil firmyProfil firmy

Profil firmy

Společnost Teva Czech Industries s.r.o., dříve známá jako Galena, je významným farmaceutickým výrobcem s velmi dlouhou historií. Její sídlo se nachází na severovýchodě České republiky v Opavě, Komárově. Ve svém širokém portfoliu má generické léčivé přípravky – především antiastmatika, cytostatika, imunosupresiva, hypolipidemika, antihypertenziva aj. - v podobě tablet, tobolek a kapalných lékových forem, dále také volně prodejné léky (OTC), účinné farmaceutické látky (API) a rostlinné extrakty. Produkty splňují uznávané standardy kvality a jsou exportovány do řady zemí celého světa, včetně USA a západní Evropy. Na úspěších společnosti a plnění náročných cílů se podílí více než 1500 zaměstnanců. V r. 2006 se společnost stala součástí nadnárodní skupiny Teva.

Vedení firmy
Jaroslav Chylik
jednatel & generální ředitel

Richard Szrajber
jednatel & ředitel organizační jednotky TAPI-CZ
Divize Pharma
Divize PHARMA vyrábí, balí a distribuuje generické léčivé přípravky v mnoha silách a formách. Skládá se z:
1. tradiční výroby kapalných lékových forem v podobě roztoků, kapek, sirupů doplněných výrobou měkkých želatinových tobolek a globálním centrem výroby nosních sprejů pro celou korporaci Teva.
2. sofistikované výroby cytostatik (tj. látek, které se používají k léčbě nádorových onemocnění).
3. velkokapacitní výroby pevných lékových forem, tj. tablet a tvrdých želatinových tobolek.
 
Divize TAPI

Divize TAPI vyvíjí, vyrábí a prodává účinné farmaceutické látky (API) a rostlinné extrakty. Ve svém portfoliu má více než 3 desítky jejich molekul. Pro divizi TAPI pracuje více než 400 zaměstnanců, včetně 60členného týmu útvaru Výzkumu a vývoje.

© 2018 Design: Graphic House | Tvorba a provoz: ISSA CZECH