kariera.jpg
HomeKariéraNejčastější otázky

Nejčastější otázky

Jak se mohu přihlásit do výběrového řízení?
V sekci Volná místa naleznete všechna aktuálně vypsaná výběrová řízení. Pokud vás některé z nich zaujme, reagujte přímo kliknutím na odkaz. 
V případě, že jste nenašli co hledáte, můžete vložit svůj životopis do elektronické databáze uchazečů - je možné, že v budoucnu budeme otevírat pracovní pozici, odpovídající vašim znalostem či zkušenostem. Elektronická databáze uchazečů je přístupná rovněž prostřednictvím sekce Volná místa.
Jak probíhá výběrové řízení?
Výběrové řízení trvá minimálně 3 – 4 týdny, podle složitosti  a naléhavosti obsazované pozice. Ve většině případů probíhá řízení  v několika kolech. První kolo pohovorů je vedeno s personalistou, další kola pak s přímým nadřízeným uvažované pozice, případně s ředitelem příslušné divize.
Jak se dozvím výsledek pohovoru?
Většinou telefonicky nebo e-mailem.
Využiji u vás znalost angličtiny?
Samozřejmě! Vzhledem k tomu, že jsme členem nadnárodní korporace, je právě angličtina nejčastějším prostředkem komunikace se zahraničními partnery a kolegy. Znalosti tohoto jazyka využijete jak v písemné, tak 
i verbální komunikaci.
Jak je ošetřena ochrana mých osobních údajů?
Veškeré Vaše materiály jsou považovány za přísně důvěrné. Přístup k nim mají pouze personalisté a příslušní manažeři obsazovaných pozic.
Kdo vlastně jste? Galena, IVAX, Teva…?
Obchodní název společnosti je Teva Czech Industries s.r.o. Společnost patří do skupiny Teva, nadnárodní farmaceutické společnosti se sídlem  v Izraeli. Galena je původní název opavského závodu, a jelikož Teva ctí lokální tradice a navazuje na ně, ke jménu Galena se také stále hlásíme.
Proč bych měl uvažovat o přestěhování do tohoto regionu?
Třeba i proto, že Opavsko je půvabný kout České republiky, rozkládající se mezi Jeseníky a Beskydami ( www.jeseniky.netwww.beskydy.cz). Vedle profesní seberealizace zde naleznete i řadu příležitostí k aktivnímu odpočinku a k naplnění svých zájmů. Patříte-li třeba mezi milovníky sjezdového lyžování či vášnivé běžkaře, anebo mezi vyznavače letní turistiky a cykloturistiky, určitě oceníte možnost využívat naše podnikové chaty, které se nacházejí v krásném prostředí nedaleko Karlovy Studánky v Jeseníkách (obec Karlov - Malá Morávka) - www.k.studanka.cz

Není-li pak sport právě Vaším koníčkem, nabízí Vám blízké opavské okolí celou řadu historických památek a dalších zajímavostí:

Zámek Hradec nad Moravicí 
www.zamky-hrady.cz/1/hradec_nad_moravici.htm
Zámek Raduň
www.zamky-hrady.cz/1/radun.htm
Arboretum Nový Dvůr
www.szmo.cz
Památník II. světové války v Hrabyni
www.szmo.cz
Jaké město je Opava?
Opava je malebné historické město, kulturní a společenské centrum českého Slezska. Leží na stejnojmenné řece v úrodném údolí, ohraničeném na jihozápadě výběžky Nízkého Jeseníku, na východ od něj se rozkládá Poopavská nížina. V Opavě je řada architektonických památek a sídlí v ní i několik významných institucí (Slezská univerzita, Slezské divadlo, Slezské muzeum aj.). Počet obyvatel - 60 000. Chcete-li se o tomto městě dozvědět více, navštivte opavské webové stránky www.opava-city.cz.
Budu zde „odříznut/a“ od světa?
Ani náhodou! Například vlakové spojení Opava-Východ – Ostrava-Svinov je zcela pravidelné, vlaky jezdí každou hodinu (délka jízdy osobním vlakem přibližně 35 minut). Z nádraží Ostrava-Svinov, jednoho 
z nejvýznamnějších středoevropských železničních uzlů, je pak přímé spojení do Prahy (3 hod 9 min), Brna (2 hod 18 min), Vídně (3 hod), Katovic (2 hod), Bratislavy (3 hod).
Kontakt
Teva Czech Industries s.r.o.
Divize pro lidské zdroje
Ostravská 29
747 70 Opava Komárov
Česká republika

tel.: +420 553 642441
fax: +420 553 642419
 

 

© 2018 Design: Graphic House | Tvorba a provoz: ISSA CZECH